Obozy Minecraft

Witamy na stronie niezwykłych obozów dla dzieci nad morzem w Sztutowie i Ostrowie!

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce: 502-251-276 codziennie 8:00-20:00

Wyjazdy z Krakowa, Warszawy i Gdańska

Morska Przygoda – niezwykłe obozy dla dzieci nad morzem

Obozy językowe, rekreacyjno-sportowe i minecraft dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat

Summer Camp nad morzem to idealna propozycja dla tych wszystkich, ktorzy chcą spędzić aktywnie czas w wakacje. Nasze obozy są organizowane od ponad 20 lat, co sprawia, że mamy ogromne doświadczenie w zapewnianiu uczestnikom niezapomnianych przygód i bezpiecznego wypoczynku.

Dbamy o wysoką jakość naszych ośrodków, które położone są w malowniczych miejscach nad morzem, co gwarantuje niezapomniane widoki i atmosferę. Bezsprzecznie najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo uczestników, dlatego wszystkie nasze obozy są starannie przygotowane, a kadra instruktorów jest profesjonalna i doświadczona.

Jednak nasza oferta to nie tylko wspaniała lokalizacja i bezpieczeństwo - kładziemy duży nacisk na jakość jedzenia, które jest zdrowe, smaczne i zróżnicowane. Dbamy również o odpowiednią opiekę nad dziećmi, zachęcając je do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Organizujemy różnorodne obozy tematyczne, dzięki czemu każde dziecko może znaleźć coś dla siebie.

Dla miłośników komputerowych gier proponujemy obóz Minecraft, dla fanów sportu mamy obozy sportowe, natomiast dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, organizujemy obozy językowe.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w naszych obozach Summer Camp nad morzem - gwarantujemy niezapomniane wakacje pełne emocji, nauki i zabawy!

Kilka opinii o naszych obozach

Kamil

Po wysłuchaniu pozytywnych opinii od znajomych, postanowiliśmy wysłać naszego syna na obóz językowy summer camp. To był strzał w dziesiątkę! Z każdym dniem nasz syn mówił coraz płynniej po angielsku i zaprzyjaźnił się z dziećmi z całej Polski. Polecamy!

Rodzice Wiktorii

Staraliśmy się znaleźć miejsce, gdzie córka będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności językowe w miłej atmosferze. Zdecydowanie trafiliśmy! Wiktoria wróciła szczęśliwa i dla nas najważniejsze, że przestała wstydzić się mówić po angielsku. Opiekunowie sympatyczni i z pełnym zaangażowaniem zajmowali się dziećmi. Dziękujemy :)

Katarzyna

Mój syn nie lubił uczyć się angielskiego w szkole i na obóz językowy jechał bez entuzjazmu. Wrócił zadowolony i z zupełnie innym nastawieniem. Bardzo jestem zadowolena z efektów pobytu i na pewno zostaniemy na kolejne lata.