Start | Obozy językowe Ambit i English Unlimited

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży

BELT Winter Camp:
Have Fun with English!

w MIEJSCOWOŚĆ

I turnus: 18.07.2020 – 25.07.2020

II turnus: 25.07.2020 – 1.08.2020

1800 zł

tylko 1300 zł

Nauka języka

Angielski obóz językowy w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić dobrego wykształcenia.

Sport i wypoczynek

Dzięki doświadczeniu i autorskiemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Projekty i wycieczki

Uczestnicy obozu zostaną zanurzeni w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki.

Bezpieczeństwo i opieka

Wszystko to złoży się na jedyne w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i społeczne doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku łączącą rekreację z odrobiną nauki.

Lokalizacja

Angielski obóz językowy dla uczniów ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbędzie się nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym Słowiańska Perła w Rowach pod Ustką. Ośrodek znajduje się w nad samym morzem i położony jest wśród lasów bukowych na ogrodzonej i monitorowanej powierzchni 20 000 m2, bezpośrednio przy wejściu na plażę.

Rowy (koło Ustki)

I turnus

26 czerwca – 9 lipca

Do rozpoczęcia I turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

wolnych miejsc - I turnus

II turnus

9 – 22 lipca

Do rozpoczęcia II turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

wolnych miejsc - II turnus

III turnus

31 lipca – 13 sierpnia

Do rozpoczęcia III turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

wolnych miejsc - III turnus

Angielski non-stop

W trakcie obozu, zarówno podczas zajęć jak i poza nimi, język angielski jest głównym, „urzędowym” językiem porozumiewania się dzieci, nauczycieli i opiekunów.  Naszym celem jest stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko angielskojęzyczne. Dlatego już od pierwszych godzin obozu językowego wszyscy uczestnicy porozumiewają się w języku angielskim przez cały czas – zarówno na zajęciach jak i poza nimi.

Projects

Na zajęciach językowych prowadzonych metodą projektów ćwiczymy umiejętności praktycznego posługiwania się angielskim (mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie).

Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach o wyrównanym poziomie znajomości języka. Zajęcia realizowane w postaci Language Projects rozwijają znajomość języka i ogólnej wiedzy poprzez studiowanie różnorodnych zagadnień.

Warsztaty teatralne

To zajęcia prowadzone w oparciu o różnorodne techniki teatralne. Zajęcia mają na celu przygotowanie wspólnego przedstawienia, nakręcenia filmu lub przygotowanie prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko rozwijają umiejętności aktorskie, projekt w całości jest ich dziełem. Przygotowują temat, piszą scenariusz tworzą dialogi, aranżują scenografię i kostiumy. Uczą się kreatywności i współpracy w grupie.

Na zakończenie obozu wszystkie grupy zaprezentują swoje projekty. Każdy ma możliwość wykazania się swoją kreatywnością i wyobraźnią pracując w międzynarodowym zespole.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny program zajęć daje okazję do dalszych kontaktów z żywym językiem angielskim poprzez gry i zabawy towarzyskie oraz językowe. Zajęcia wieczorne oparte są na quizach, konkursach i wspólnych zadaniach. W ramach tych zajęć uczestnicy będą brać udział między innymi w takich wydarzeniach jak:

  • Karaoke Show
  • Quizy i konkursy
  • Movie night
  • Bonfire
  • Dyskoteka

Wycieczka projektowa

Program wycieczek powiązany jest z zajęciami tematycznymi. Przed wycieczką dzieci uczą się o miejscach, które będą zwiedzać, a następnie wiedzę tę wykorzystują w praktyczny sposób w czasie wycieczki.

Wyprawy zawsze odbywają się pod ścisłym nadzorem nauczycieli i opiekunów.

Podział na grupy

Uczestnicy obozu są podwójnie dzieleni na grupy:

  • Pierwszy podział to podział na tzw. grupy sypialniane (w zależności od wieku i płci). Każda grupa ma swojego opiekuna odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci.
  • Drugi podział to podział na grupy dydaktyczne według kryterium wieku i poziomu znajomości języka angielskiego.

Przez cały okres trwania obozu każda grupa ma swego opiekuna i nauczyciela.

UWAGA – Przed wykonaniem przelewu, bardzo prosimy o zweryfikowanie posiadanego numeru konta!

Przykładowy rozkład dnia

07.30 – 08.30  Wake up, worm up and get ready

08.30 – 09.00  Breakfast

09.30 – 11.00 Language Projects

11.00 – 11.30  Snack break

11.30 – 13.00  Language Projects

13.00 – 14.00  Lunch

14.00 – 16.00  Clubs

16.30 – 17.00  Afternoon snack

17.00 – 18.00  Clubs

18.00 – 19.00  Dinner

19.00 – 20.00  Drama workshops

20.00 – 21.30  Evening Entertainment

21.30 – 22.30  Let’s Call it a Day

Nie znaleziono żadnych pól.

BELT Summer Camp to najdogodniejsza i najbardziej efektywna forma spędzania wakacji z językiem angielskim w Polsce.

Dwadzieścia sześć lat doświadczenia w organizacji obozów językowych jest najlepszym tego dowodem. Profesjonalna kadra opiekunów i nauczycieli, w tym także native speakers, różnorodność tematów i projektów, zajęć sportowych, ogólnoobozowych i grupowych, doskonała rozrywka, a przede wszystkim okazja do posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach codziennych z rówieśnikami i opiekunami stanowią o atrakcyjności oferty skierowanej do młodzieży licealnej, gimnazjalnej jak i uczniów szkół podstawowych.

Bartek Byczkowski

Wieloletni kierownik obozów językowych BELT (Bell)

Szkoła BELT

tel. +48 513 976 821

email: summercamp@belt.edu.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!